Ми кредитуємо, фермери працюють – від початку весняної посівної кампанії у березні 2023 року ПриватБанк вже надав українським аграріям кредитів на суму понад 6,4 млрд грн. Як повідомив член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв, в рамках державної програми пільгового кредитування агровиробників фінансування для проведення весняних робіт надано більше ніж 2 000 господарств, переважно фермерам та агропідприємствам мікро- та малого бізнесу.

“З перших днів війни ми не зупиняли кредитування економіки, державні банки стали чи не єдиним надійним джерелом фінансування бізнесу, перш за все аграріїв та критично важливих бізнесів. За 2022 більше всього ми наростили фінансування агросектору – наша частка ринку зросла з 4% до 10%, – відзначив Євген Заіграєв. – Цього року ПриватБанк також планує суттєво збільшити обсяги фінансування українського малого та середнього бізнесу”.

Заявку на пільгове кредитування агровиробників можна подати онлайн на сторінці pb.ua/agro. За умовами програми, кредитування доступне до березня 2024 року з компенсацією від держави до 9% річних річних.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.