У м. Орадя (Румунія) 12–13 травня 2023 року відбулася Генеральна Асамблея Європейської асоціації геодезистів (CLGE), під час якої Керівна Рада CLGE одноголосно схвалила членство Держгеокадастру в Європейській асоціації геодезистів.

Заступник Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко долучився до заходу в режимі онлайн та виступив з презентацією «Держгеокадастр: ключові досягнення та виклики». Зокрема, учасників Генеральної Асамблеї було поінформовано про діяльність Держгеокадастру під час воєнного стану, реалізацію пілотного проекту з розвитку геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних та верифікацію користувачів на геопорталі, стан оновлення картографічної основи в Україні, а також про створення Державного картографо-геодезичного фонду України в електронному форматі.

Під час панельних дискусій були обговорені виклики, з якими зіткнулися професійні геодезисти та галузь в роки пандемії та після 24 лютого 2022 року. Дмитро Макаренко підкреслив, що високоякісні геопросторові дані є необхідним інструментом для відбудови країни, а також пришвидшення подолання наслідків природних та техногенних катастроф.

Довідково

CLGE було створено в 1962 році як дочірню організацію Міжнародної федерації геодезистів. Асоціація об’єднує професійних геодезистів по всій Європі та відстоює інтереси представників геодезичної галузі як у державному, так і приватному секторах.

Керівна Рада CLGE прийняла рішення, що на період дії в Україні воєнного стану та реконструкції Держгеокадастр не сплачуватиме членських внесків у CLGE.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.