У школі Vodafone Big Data Lab відбулись захисти фінальних проектів – завершальний етап піврічного курсу підготовки аналітиків великих даних.

На дипломи з відзнакою подано 13 студентів – рекордна кількість за чотири випуски школи.Це вже другий випуск школи в умовах воєнного стану.

Фінальні проекти – це адаптовані до навчального процесу сучасні робочі задачі від data science підрозділу Vodafone Україна.

Підготовка до захисту дозволяє студентам повністю пройти шлях по розробці проекту з аналізу даних, закріпити набуті знання роботою з реальними даними, презентувати механізми аналізу і результати своєї роботи менторам та колегам, а також здобути перший проект у портфоліо.

Рекордна кількість фіналістів зумовлена розширенням програми школи підготовчими курсами, збільшенням кількості практичних дисциплін і часу, приділеного на супровід студентів в процесі підготовки.

Велику роль також відіграє швидке зростання інтересу до штучного інтелекту і роботи з даними. Все більше українців використовують новітні технології в боротьбі за свободу, в роботі та бізнесі, прагнуть здобути освіту і працювати у високотехнологічній галузі майбутнього.

Тепер випускники школи можуть як продовжити поглиблювати знання в обраному напрямку, так і розпочати кар’єру в data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

До створення курсу долучились найкращі фахівці України та світу, які розробили комплексну програму навчання з data science. Програма дозволяє у стислі терміни оволодіти теоретичними знаннями з доменною експертизою і на практиці навчитись працювати з великими даними.

Навчання проводилось онлайн з дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог. Студенти мали можливість спілкуватись з менторами в режимі реального часу, а також переглядати записи лекцій.

Vodafone Big Data Lab незабаром відкриває новий набір на курс. Залишити заявку для отримання запрошення на відбір можна на сайті bigdatalab.com.ua

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів тривалістю 6 місяців. За час навчання студенти отримують повний набір знань і навичок, достатніх для старту кар’єри в data science: фундаментальні математичні знання, експертизу роботи з даними в різних галузях і практику з реальними великими даними Vodafone. Для курсу використовуються знеособлені дані.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Vodafone має найбільшу у Європі мережу 5G, яка охоплює 332 міста у 10 європейських країнах. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.