Фонд державного майна України презентував сайт, присвячений запуску Земельного банку, на якому опубліковані відповіді на головні питання земельних відносин, а також карта, де розміщені землі, які будуть акумулюватися в Земельному банку.

27 липня Верховна Рада ухвалила закон, який запускає прозору оренду державних с/г земель через онлайн-аукціони, що дозволить Фонду створити Земельний банк.

«‎Головна мета – побороти корупцію на державних сільгоспземлях. Щорічно недобросовісні менеджери державних агропідприємств здавали бізнесу державні землі в оренду за сірими схемами. Державні с/г землі мають бути акумульовані в Земельному банку, який буде здавати ці землі в оренду на відкритих онлайн-аукціонах на Prozorro.Продажі», – прокоментував Голова Фонду Рустем Умєров.

Новий інвестиційний продукт дозволить кожному громадянину розпочати власну справу, орендувавши прозоро та відкрито земельну ділянку через онлайн-аукціон. Перші аукціони відбудуться в 2024 р.

Джерело: Lexinform

You may also like

Нерухомість

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення

31 жовтня 2023 року в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру запроваджено функціональну можливість щодо внесення ...

Comments are closed.