Але, щоб досягнути поставлених цілей,  Україна повинна виконати попередні зобов’язання: якісну фіналізацію реформ, якісні  зміни  у  галузі верховенства права, якісне управління та результативна протидія корупції.

Європарламент ухвалив Доповідь щодо запровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. В ній про позитивну динаміку України в аспекті реформ, реалізації Угоди про асоціацію і рекомендовані подальші дії.

Держава має європерспективу відповідно до ст. 49 Договору про ЄС, має можливість подати запит на членство в Європейському Союзі за умови виконання всіх Копенгагенських критеріїв, засад демократії, виконання основних свобод, прав людини та меншин, реалізації верховенства права.

Європейський парламент спостерігає якісні зміни сторони Україна у напрямках с/г, енергетики, банківської справи, децентралізації, цифрової економіки, довкілля, виборчих формальностей.

Сприяння в оновленні Угоди про асоціацію, поглиблення політичної асоціації, економічного інтегрування, зокрема, галузеве інтегрування України до ЄС – це в ухваленій Доповіді.

Європарламент звертається до України та Європейського Союзу щодо активнішого спрямування дій для подальшої лібералізації двосторонньої торгівлі, зокрема, складання угоди ACAA – «промисловий безвіз», взаємодію санітарних та фітосанітарних заходів, підписання найближчим часом з Україною Угоди про спільний авіапростір.

За матеріалами LexInform

You may also like

Законодавство

Неточна назва товару в розрахунковому документі, що не спотворює інформації про розрахункову операцію, не робить такий документ нерозрахунковим

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від ...

Leave a reply