Але, щоб досягнути поставлених цілей,  Україна повинна виконати попередні зобов’язання: якісну фіналізацію реформ, якісні  зміни  у  галузі верховенства права, якісне управління та результативна протидія корупції.

Європарламент ухвалив Доповідь щодо запровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. В ній про позитивну динаміку України в аспекті реформ, реалізації Угоди про асоціацію і рекомендовані подальші дії.

Держава має європерспективу відповідно до ст. 49 Договору про ЄС, має можливість подати запит на членство в Європейському Союзі за умови виконання всіх Копенгагенських критеріїв, засад демократії, виконання основних свобод, прав людини та меншин, реалізації верховенства права.

Європейський парламент спостерігає якісні зміни сторони Україна у напрямках с/г, енергетики, банківської справи, децентралізації, цифрової економіки, довкілля, виборчих формальностей.

Сприяння в оновленні Угоди про асоціацію, поглиблення політичної асоціації, економічного інтегрування, зокрема, галузеве інтегрування України до ЄС – це в ухваленій Доповіді.

Європарламент звертається до України та Європейського Союзу щодо активнішого спрямування дій для подальшої лібералізації двосторонньої торгівлі, зокрема, складання угоди ACAA – «промисловий безвіз», взаємодію санітарних та фітосанітарних заходів, підписання найближчим часом з Україною Угоди про спільний авіапростір.

За матеріалами LexInform

You may also like

Leave a reply