“Золотий Вік” продовжує демонструвати стабільний ріст ювелірної мережі та амбітні плани на майбутнє. У вересні ще 5 нових магазинів відкрили свої двері у Львові, Хмельницькому, Кобеляках, Хмільнику та місті Первомайськ. Крім того, свою роботу поновив існуючий магазин мережі у Нікополі. Кількість магазинів найбільшої ювелірної мережі в Україні вже складає 365.

У всіх магазинах ювелірної мережі “Золотий Вік” представлений широкий вибір прикрас, серед яких весільні обручки, каблучки різних моделей, елегантні сережки, а також різноманітні прикраси, такі як підвіски, браслети та кольє з дорогоцінними та напівдорогоцінними каменями, виготовлені з різних видів золота.

“Наша мета – забезпечити доступність до якісних та елегантних ювелірних прикрас для всіх українців. Саме тому ми продовжуємо відкриватись по всій території України. Та поновлюємо роботу наших магазинів, що призупинили роботу. Так, у вересні відновив свою роботу наш магазин у місті Нікополь”, – розповідають в мережі “Золотий Вік”.

Відповідно до найвищих стандартів клієнтського сервісу нашої ювелірної мережі, у всіх магазинах працюють кваліфіковані консультанти, які допоможуть вибрати прикрасу до будь якої важливої події у житті нашого клієнта або його близьких, – додали представники “Золотий Вік”.

Розвиток мережі “Золотий Вік” не тільки додає вагомої вартості ювелірній галузі України, але й сприяє створенню нових робочих місць для місцевих жителів не тільки у мегаполісах, а й в невеликих містах.

Крім того, всі прикраси доступні для замовлення онлайн в інтернет-магазині “Золотий Вік”. Нагадаємо, що нещодавно мережа також оголосила про свій новий сервіс – міжнародну доставку прикрас до країн Європи, США та Канади.

Нові магазини, що відкрились у вересні, працюють за наступними адресами:

  • м. Львів, вул.Садова, 2
  • м. Первомайськ, вул.Грушевського, 33/28
  • м. Хмельницький, вул.Степана Бандери, 2а
  • м. Хмільник, пр. Свободи, 13
  • м. Кобеляки, вул. Дніпропетровська, 1ж
  • м. Нікополь, пр.Трубніков, 25.

You may also like

Comments are closed.