29 вересня 2023 року у Держгеокадастрі за підтримки проекту USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) проведено онлайн-тренінг для державних кадастрових реєстраторів щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі функціональних зон, здійснення державної реєстрації меліоративних мереж, складових частин меліоративних мереж.

Це нові функціональні можливості програмного забезпечення Державного земельного кадастру. До моменту навчання лише декілька державних кадастрових реєстраторів в Україні взяли безпосередню участь у здійсненні таких повноважень.

З метою підвищення ефективності роботи фахівці Держгеокадастру та ДП «Центр державного земельного кадастру» ознайомили кадастрових реєстраторів з технічними можливостями програмного забезпечення ДЗК, досвідом колег щодо здійснення повноважень із внесення до ДЗК відомостей про межі функціональних зон та здійснення державної реєстрації меліоративних мереж, складових частин меліоративних мереж, відповіли на актуальні запитання.

Держгеокадастр постійно сприяє професійному розвитку працівників, підвищенню їх рівня компетентності, але вперше навчання державних кадастрових реєстраторів відбулося у всеукраїнському масштабі. До онлайн-заходу долучилися 450 фахівців з усіх куточків нашої держави.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.