У Києві 30 вересня та 1 жовтня відбувся Київський марафон Незламності 2023 – благодійний забіг від Run Ukraine за підтримки державного ПриватБанку. Захід об’єднав 6146 учасників, з них 5180 вийшли на старти у центрі Києва, на Трухановому острові. Серед учасників – сотні військових та ветерани на протезах.

“Від імені ПриватБанку щиро вдячний за можливість підтримати марафон, і від себе особисто – за можливість пробігти свою дистанцію. Перш за все, сьогодні ми усі вдячні військовим, завдяки яким цей захід став можливим. Київський марафон дав змогу українцям показати свою незламність, надихнув, і чи не найважливіше – став ще однією можливістю підтримати наших військових та ветеранів,поділився Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку.Мене вразила позитивна енергія, яка вирувала під час забігів, особливо у командах Superhumans та ветеранів. Це приклад, як працює інклюзія на практиці. Саме тому ПриватБанк не лише прагне зробити нашу країну економічно сильною, а й безбар’єрною. Беремо і творимо безмежні можливості!”.

“Вдячні ЗСУ та всім нашим захисникам, завдяки їм Київський марафон Незламності можливий. Сьогодні ми біжимо, аби зібрати гроші на зброю, а також мотивувати людей займатися спортом та підтримувати себе ментально. Сила духу, яку продемонстрували наші ветерани на протезах, вийшовши на старти різних дистанцій, неймовірна. 

Ми у Run Ukraine вдячні партнерам, департаменту молоді та спорту КМДА, кожному учаснику, які сьогодні продемонстрували свою Незламність, ставши частиною цієї події”, – прокоментувала Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу Run Ukraine.

10 лютого цього року 19-річна військова Руслана Данілкіна, внаслідок обстрілу втратила ногу, але не силу духу. Вже за 8 місяців на Київському марафоні Незламності вона подолала дистанцію 5 км разом з побратимами з центру Superhumans. А військовий ветеран Герман Золоторьов, який втратив руку, пробіг 5 км за 23 хвилини це 41 результат з-поміж 602 чоловіків на цій дистанції.

В основний день заходу, 1 жовтня, на старт вийшли також ветерани російсько-української війни та діючі військовослужбовці, які отримали важкі поранення на фронті і пройшли, або зараз проходять, реабілітацію в центрі Next Step в Ірпені, що працює з 2018 року і є проєктом американського благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine.

Цьогоріч Київський марафон Незламності 2023 мав важливу благодійну складову: на даний момент захід вже зібрав мільйон гривень на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу, започатковану Президентом України Володимиром Зеленським. Реєстрація на онлайн дистанції триватиме до 3 жовтня.

Довідково:

ПриватБанкнайбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування, POS-терміналів по всій території країни.

Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

Run Ukraine організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

You may also like

Comments are closed.