У Києві 30 вересня та 1 жовтня відбувся Київський марафон Незламності 2023 – благодійний забіг від Run Ukraine за підтримки державного ПриватБанку. Захід об’єднав 6146 учасників, з них 5180 вийшли на старти у центрі Києва, на Трухановому острові. Серед учасників – сотні військових та ветерани на протезах.

“Від імені ПриватБанку щиро вдячний за можливість підтримати марафон, і від себе особисто – за можливість пробігти свою дистанцію. Перш за все, сьогодні ми усі вдячні військовим, завдяки яким цей захід став можливим. Київський марафон дав змогу українцям показати свою незламність, надихнув, і чи не найважливіше – став ще однією можливістю підтримати наших військових та ветеранів,поділився Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку.Мене вразила позитивна енергія, яка вирувала під час забігів, особливо у командах Superhumans та ветеранів. Це приклад, як працює інклюзія на практиці. Саме тому ПриватБанк не лише прагне зробити нашу країну економічно сильною, а й безбар’єрною. Беремо і творимо безмежні можливості!”.

“Вдячні ЗСУ та всім нашим захисникам, завдяки їм Київський марафон Незламності можливий. Сьогодні ми біжимо, аби зібрати гроші на зброю, а також мотивувати людей займатися спортом та підтримувати себе ментально. Сила духу, яку продемонстрували наші ветерани на протезах, вийшовши на старти різних дистанцій, неймовірна. 

Ми у Run Ukraine вдячні партнерам, департаменту молоді та спорту КМДА, кожному учаснику, які сьогодні продемонстрували свою Незламність, ставши частиною цієї події”, – прокоментувала Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу Run Ukraine.

10 лютого цього року 19-річна військова Руслана Данілкіна, внаслідок обстрілу втратила ногу, але не силу духу. Вже за 8 місяців на Київському марафоні Незламності вона подолала дистанцію 5 км разом з побратимами з центру Superhumans. А військовий ветеран Герман Золоторьов, який втратив руку, пробіг 5 км за 23 хвилини це 41 результат з-поміж 602 чоловіків на цій дистанції.

В основний день заходу, 1 жовтня, на старт вийшли також ветерани російсько-української війни та діючі військовослужбовці, які отримали важкі поранення на фронті і пройшли, або зараз проходять, реабілітацію в центрі Next Step в Ірпені, що працює з 2018 року і є проєктом американського благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine.

Цьогоріч Київський марафон Незламності 2023 мав важливу благодійну складову: на даний момент захід вже зібрав мільйон гривень на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу, започатковану Президентом України Володимиром Зеленським. Реєстрація на онлайн дистанції триватиме до 3 жовтня.

Довідково:

ПриватБанкнайбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування, POS-терміналів по всій території країни.

Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

Run Ukraine організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

You may also like

Новини компаній

ЄБРР та ПриватБанк в рамках “Конференції з відновлення України” в Берліні парафували угоду щодо портфельних гарантій для кредитування бізнесу на 400 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) разом з ПриватБанком розпочинають роботу над новою Угодою про ...
Новини компаній

ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу за пільговими умовами

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю ...

Comments are closed.