Відтепер вкладники збанкрутілих банків можуть за кілька кліків подати заяву у застосунку Дія та отримати відшкодування від Фонду гарантування за допомогою нової послуги Повернення вкладів.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, для отримання відшкодування вже не треба йти до відділень банків-агентів Фонду чи звʼязуватися з банком дистанційно. Подати заявку можна прямо в застосунку Дія, а отримати гроші на картку єПідтримка державного ПриватБанку, який став одним з перших банків учасників сервісу.

“ПриватБанк був першим в Україні банком-агентом Фонду гарантування вкладів,  який запровадив виплати відшкодувань онлайн, через дистанційні канали банку. Одними із перших ми підтримуємо послугу Повернення вкладів у застосунку Дія, яка дозволить українцям отримувати відшкодування в ще більш зручному форматі” – відзначив Дмитро Мусієнко. 

Якщо у вас були кошти на поточному рахунку або депозит у банку, який збанкрутів, ви зможете у кілька кліків подати заявку в застосунку Дія:

  • відкрийте розділ Послуги – Повернення вкладів
  • оберіть збанкрутілий банк, у якому мали рахунок. Якщо тримали кошти у декількох банках, заяви подаються окремо.
  • обираєте картку єПідтримка ПриватБанку, на яку надійдуть кошти.
  • уточнюєте контактні дані для звʼязку
  • перевіряєте заявку, там же і побачите суму, доступну до виплати
  • підписуєте заяву Дія.Підписом і вона одразу летить в банк. Опрацювання заяви і виплата коштів займе до трьох робочих днів.

Відкрити спеціальну цифрову картку єПідтримка можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24. Для цього треба зайти у вкладку Гаманець, натиснути меню «Додати» та вибрати картку єПідтримка. Для зарахування суми вкладу достатньо перейти за посиланням у застосунок  Дія, де можна подати заявку на виплату відшкодування.

Нагадаємо, у квітні минулого року Верховна Рада прийняла закон, який гарантує українцям 100% відшкодування всіх вкладів та нарахованих відсотків під час воєнного стану та трьох місяців з дня його припинення. Сьогодні застосунком Дія користується більше 19,6 млн користувачів. У застосунку доступні 27 послуг та 14 документів.

You may also like

Новини компаній

ЄБРР та ПриватБанк в рамках “Конференції з відновлення України” в Берліні парафували угоду щодо портфельних гарантій для кредитування бізнесу на 400 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) разом з ПриватБанком розпочинають роботу над новою Угодою про ...
Новини компаній

ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу за пільговими умовами

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю ...

Comments are closed.