У межах Проекту Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) з розвитку потенціалу використання національної інфраструктури геопросторових даних в Україні відбулася передача технічного обладнання ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» (ДП «НДІГК») як адміністратору геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД). Підприємство отримало серверні комп’ютери, ноутбуки, монітори, сервер для зберігання даних, робочі станції, обладнання для конференцій та інше.

Використання переданого сучасного обладнання сприятиме розвитку геопорталу НІГД, зокрема розробці нових сервісів, збереженню та обробці великих об’ємів геоданих від держателів, візуалізації та налаштуванню виводу наборів геопросторових даних, розробці та проектуванню інтерфейсів публічної та адміністративної частин, тестуванню функцій та інтерфейсів тощо.

Роботи зі створення операційної версії геопорталу НІГД заплановані на 2023 рік, а технічна підтримка Уряду Японії через JICA дозволить зменшити фінансове навантаження на Державний бюджет України.

Довідково

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру 29 липня 2022 року стала бенефіціаром та реципієнтом проекту Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Проект з розвитку потенціалу використання національної інфраструктури геопросторових даних в Україні».

Головним завданням проекту є створення належних умов для функціонування національної інфраструктури геопросторових даних
в Україні.

Реципієнтами проекту також стали ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії», ДП «Центр державного земельного кадастру», ДНВП «Картографія» та ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство».

You may also like

Новини компаній

ЄБРР та ПриватБанк в рамках “Конференції з відновлення України” в Берліні парафували угоду щодо портфельних гарантій для кредитування бізнесу на 400 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) разом з ПриватБанком розпочинають роботу над новою Угодою про ...
Новини компаній

ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу за пільговими умовами

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю ...

Comments are closed.