Портфель споживчих кредитів ПриватБанку протягом 2023 року має зрости на 15% – повідомив під час свого виступу на форумі “NV Діалоги про бізнес” член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко. За його словами збільшення обсягів кредитування українців та економіки є стратегічною метою банку, який з перших часів війни не зменшував кредитні ліміти клієнтам. 

«З початку війни ми сфокусувалися на тому, щоби не зменшувати кредитні ліміти нашим клієнтам по картках. У нас 8,5 млн клієнтів із кредитними картками, і будь-які необдумані дії банку могли призвести до важких наслідків, – відзначив Мусієнко. – Тому ми свідомо прийняли ризики, щоб клієнти змогли користуватись кредитними коштами, не зменшуючи кредитні ліміти. Завдяки цьому наша частка в роздрібному кредитному портфелі зросла з 26% до 32%, коли, практично, по всіх банках вона знизилась».

Одним з напрямків розвитку споживчого кредитування у 2023 році стане іпотека, зокрема державна програма доступних іпотечних кредитів єОселя. За словами п. Мусієнка, цього року банк планує профінансувати 2 млрд грн. 

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.