ПриватБанк надаватиме пільгові кредити підприємцям та малому бізнесу Київської області в рамках програми розвитку регіону. Відповідний меморандум сьогодні підписали Київська ОВА та представники держбанків. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, для банку підтримка малого бізнеса є приорітетом розвитку, і банк радий надати підприємцям Київщини доступ до нової програми підтримки інвестицій у відбудову та розвиток бізнесу, збереження та збільшення робочих місць. 

Київська область перша з українських регіонів виділила понад 20 млн грн коштів на компенсацію процентних ставок та почала співробітництво з банками щодо реалізації програми стимулювання інвестиційних проектів в регіоні. Поєднання регіональної програми з державною програмою доступних кредитів 5-7-9% дозволить розвивати нові робочі місця, оскільки через війну в області втратили понад 9 тис робочих місць. 

«Вдячні бізнесу і банкам за те, що попри війну продовжують працювати і розвиватися,відзначив в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко.Відбудова звільнених від окупації територій дає поштовх розвитку малого бізнесу,  і ми готові стимулювати інвестиції, що дають нові робочі місця та вирішують інші проблеми регіону».

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.