ПриватБанк надаватиме пільгові кредити підприємцям та малому бізнесу Київської області в рамках програми розвитку регіону. Відповідний меморандум сьогодні підписали Київська ОВА та представники держбанків. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, для банку підтримка малого бізнеса є приорітетом розвитку, і банк радий надати підприємцям Київщини доступ до нової програми підтримки інвестицій у відбудову та розвиток бізнесу, збереження та збільшення робочих місць. 

Київська область перша з українських регіонів виділила понад 20 млн грн коштів на компенсацію процентних ставок та почала співробітництво з банками щодо реалізації програми стимулювання інвестиційних проектів в регіоні. Поєднання регіональної програми з державною програмою доступних кредитів 5-7-9% дозволить розвивати нові робочі місця, оскільки через війну в області втратили понад 9 тис робочих місць. 

«Вдячні бізнесу і банкам за те, що попри війну продовжують працювати і розвиватися,відзначив в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко.Відбудова звільнених від окупації територій дає поштовх розвитку малого бізнесу,  і ми готові стимулювати інвестиції, що дають нові робочі місця та вирішують інші проблеми регіону».

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.