Українські автовласники приєднуються до міжнародного руху проти фальсифікації екологічних показників у автомобілях концерну Volkswagen Group.

У кінці січня 2016 року власник автомобіля Volkswagen Passat подав скаргу до Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України з вимогою перевірити, чи не порушила компанія «Порше Україна» (як офіційний представник Volkswagen Group в Україні) законодавство про економічну конкуренцію.

Як відомо, за допомогою програмного забезпечення в автомобілях марки Volkswagenприховувалась інформаціяпро кількість виділених шкідливих речовин у вихлопних газах –  тим самим виробник приховував невідповідність двигунів десятків мільйонів авто, вироблених протягом 2009-2015 років, екологічним нормам Євро-5.

Адвокат Михайло Гончарук, представник заявника, партнер Правової групи «Домініон» підкреслює: «Невідповідність дійсності заявлених даних в технічній документації та рекламних матеріалах на автомобілі марки Volkswagen є поширенням інформації, яка вводить в оману, що є  порушенням ст. 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» . Відповідальність за такі дії має нести ТОВ «Порше Україна» як офіційний імпортер продукції VolkswagenGroup та її реалізації в Україні».

Підкреслимо той факт, що укомпетенції комітету – можливість накласти штраф на ТОВ «Порше Україна»у розмірі до 5% від прибутку компанії за минулий рік.

Правова група «Домініон» інформуватиме про перебіг прецеденту усіх зацікавлених осіб. Притягнення до відповідальності офіційного імпортера одного із лідерів світового автопрому дозволить українським автовласникам заявити свої претензії провведення в оману.

Закликаємо автовласників марок Volkswagen долучатися до акції захисту своїх прав і боротьби із недобросовісною рекламою!

http://goo.gl/forms/W2klw20mSb

Пишіть нам на: [email protected]

Або телефонуйте: 067-502-07-62

You may also like

Leave a reply