03 лютого 2016 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору».

Організатор слухань – Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

На слуханнях з доповідями, представляючи позицію АПІТУ виступили:

«Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій як вирішальний фактор розвитку інформаційного суспільства України». Елліна Шнурко-Табакова — голова Правління АПІТУ.

«Реформування управління ІТ та кібербезпеки в органах державної влади України». Олексій Янковський – президент ГО “ISACA Київ”.

«Цифрові технології як основа сучасних реформ в освіті». Тетяна Нанаєва – директор з корпоративних справ Intel в  Україні та СНД, INTEL Україна Член правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України, голова комітету модернізації та інформатизації освіти ГР МОН України.

Повний відеозапис слухань доступний на сторінці http://apitu.org.ua/node/6753

Рекомендації слухань готуються Комітетом з питань інформатизації та зв’язку до затвердження постановою Верховної Ради України.

Пропозиції до проекту рекомендацій (див. за адресою http://apitu.org.ua/files/hearings-draft-recommendations.doc ) можна подавати до Комітету з питань інформатизації та зв’язку, та – до АПІТУ на адресу [email protected] для підготовки узагальнених пропозицій від Асоціації.

Стенограма слухань розміщена за адресою: http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/SL030216.htm

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Leave a reply