Благодійна організація “Energy Act For Ukraine Foundation” у межах кампанії “100 сонячних шкіл” облаштовує українські школи сонячними станціями із системами збереження енергії. У липні 2022 року подібне обладнання вже було встановлене в школі №17 в Ірпені, про яку в межах свого виступу на міжнародній Конференцію з питань відновлення України в Лондоні згадала Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

У вересні відбудеться відкриття об’єкту, де представники фонду “Energy Act For Ukraine” та команди партнерів і донорів Menlo Electric, ZCS Azzuro поспілкуються з журналістами та громадою міста Чернігів, привітають школярів з початком нового навчального року та проведуть презентацію для учнів факультативного курсу “Сталий розвиток для шкіл”.

Встановлення сонячних електростанцій з системами збереження електроенергії дозволить українським школам залишатися більш стійкими в умовах енергетичного тероризму російської армії та бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій.

Сонячні панелі були надані компанією Menlo Electric S.A., інверторне та акумуляторне обладнання, а також кошти для реалізації проєкту – компанією ZCS Azzuro, а технічним партнером виступила компанія Unisolar.

У травні 2023 року команда фонду Energy Act For Ukraine Foundation ( “Енергетична Дія для України”) встановила сонячні станції із системами збереження енергії, які вже забезпечують резервним енергоживленням відділення патології новонароджених та недоношених дітей в Чернігівській обласній дитячій лікарні, та в Іванківській центральній районній лікарні в межах кампанії “50 сонячних лікарень”.

Довідка. Благодійна організація  “Energy Act For Ukraine Foundation” – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

You may also like

Comments are closed.