У своєму виступі на конференції з відновлення України в Лондоні, Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн згадала про Фонд Energy Act For Ukraine та високо оцінила роботу фонду в облаштуванні Школи № 17 в Ірпені сонячними системами. Вона зауважила, що школа стала прикладом перетворення України.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила: “Дозвольте розповісти вам про Школу № 17 в Ірпені. Уламки пошкодили дах школи, зруйнували стіни, розбили всі вікна та знищили систему опалення. Тож, коли діти повернулися на уроки, вони навчались у немислимому холоді, аж доки місцева NGO не прийшла з простим та креативним рішенням. Вони встановили сонячні панелі на даху, щоб діти могли навчатися в теплі. Це невелике, але значуще використання чистої енергії для відновлення повсякденного життя –це лише один приклад того, як Україна не просто відбудовується, але переосмислює саму себе.”

Вона також наголосила на стійкості, винахідливості та рішучості України на шляху відновлення та перетворення країни. Президентка фон дер Ляйен визнала першочерговою необхідністю Єврокомісії у підтримці України на шляху до реалізації цієї мрії, оскільки українці борються за свою суверенітет, свободу та спільні цінності. Фонд Energy Act For Ukraine сприяє використанню чистої енергії для покращення повсякденного життя українців, допомагаючи створити чисте та екологічне майбутнє для країни, та забезпечити її енергонезалежність. Робота Фонду спрямована на забезпечення об’єктів критичної інфраструктури гібридними сонячними системами. The Washington Post також відмітив роботу Фонду в великому журналістському матеріалі.

You may also like

Comments are closed.