Президент України Зеленський, виступаючи на церемонії “Греммі”, закликав артистів з усього світу використовувати свою музику, щоб привернути увагу до України, щоб принести перемогу і мир в країну. Келсі Кімберлін, американо-українська співачка, серйозно сприйняла слова президента, здійснивши довгу і небезпечну подорож до України, де вона зняла три музичні кліпи: “Армагеддон”, “Повернись” і “Ще один шанс”, кожен з яких вийде у вересні, жовтні та листопаді 2023 року відповідно.

Келсі – перша і єдина співачка, яка приїхала до Києва під час воєнного стану, під сирени повітряної тривоги, атаки безпілотників і ракет, які знищувалися протиракетними системами буквально в неї над головою. Незважаючи на ці терористичні атаки, вона знімала “Армагеддон” у Бучі, Ірпені та Києві в багатьох місцях, де відбувалися найжахливіші звірства російської армії у лютому та березні 2022 року.

Оскільки багато з цих місць перебували під військовим контролем, її команді довелося отримати дозвіл Генштабу на зйомки. Келсі – єдина іноземна співачка, яка отримала наразі такий дозвіл. Після багатоденних напружених зйомок вона отримала подяку від одного з підрозділів Збройних сил за використання її музики для захисту України. Вона отримала подарунок від помічника президента Зеленського на знак подяки за свою роботу. А ЗМІ Збройних Сил України – Армія Інформ провели перше інтерв’ю з іноземною артисткою для свого флагманського видання.

“Хоча я усвідомлювала ризики, я знала, що повинна відвідати Україну, щоб побачити на власні очі жахіття, яких зазнала Україна. Я знала, що можу знімати ці відео лише в автентичних місцях щоб передати всю серйозність війни і показати світові абсолютну важливість повної перемоги України в її законних міжнародних кордонах. Я знала, що повинна була почути історії тих, хто постраждав від війни, історії тих, кого торкнулася війна, щоб надати цим історіям розголос. Коли я це робила, волосся на моєму тілі ставало дибки “, – сказала Келсі.

Перебуваючи в Україні, Келсі зустрічалася з біженцями, відвідала військовий госпіталь і притулок для переміщених тварин, поспілкувалася з багатьма солдатами, які несуть службу в різних місцях. Вислухала історію за історією жертв війни, в тому числі жінок і дітей, які були зґвалтовані і піддані тортурам після того, як їхні близькі були жорстоко вбиті в передмісті Києва.  Вона побачила багато зруйнованих церков, розбомблений культурний центр, сотні зруйнованих будинків і квартир, десятки понівечених парків і дитячих майданчиків, вулиці, поцятковані десятками тисяч мінометних влучень і шрамами від уламків.

Пісня “Армагеддон” виходить на всіх музичних платформах 31 серпня 2023 року, а Офіційне музичне відео вийшло на YouTube 8 вересня.

Пісня вже подана на номінацію “Best Song For Social Change” для конкурсу Grammy.

Також Фонд Келсі Кімберлін збиратиме пожертви у зв’язку з виходом усіх пісень, які вона зняла в Україні. Ці пожертви підуть на відновлення України, надання медичної допомоги та реабілітацію пораненим у війні, а також на подальшу підтримку відродження України.

You may also like

Comments are closed.