Міжнародний провайдер мережевих послуг RETN, член партнерської мережі Oracle PartnerNetwork (OPN), запускає можливість прямого підключення до хмари Oracle через Oracle Cloud Infrastructure (OCI) FastConnect у Франкфурті-на-Майні. RETN надаватиме послуги прямого підключення до OCI через центри обробки даних Equinix FR5 та Interxion FRA10. Клієнти Oracle можуть використовувати хмарну технологію Oracle локально, в тому числі й автономну базу даних, що сприятиме розвитку інновацій та зростанню бізнесів. 

Завдяки OCI FastConnect клієнти зможуть досягти стабільно високої пропускної здатності свого мережевого підключення до Oracle Cloud, що особливо актуально для вимогливих до надійності та швидкості підключення робочих процесів, таких як аналітика, зберігання даних і стрімінг. Розгалужена мережа Oracle Cloud Infrastructure, що складається з більш ніж 80 глобальних та регіональних партнерів FastConnect, пропонує підключення до регіонів Oracle Cloud та сервісів OCI, надаючи клієнтам найкращі послуги в будь-якій точці світу.

“Підключення до хмари Oracle відбуватиметься через надійне з’єднання від “точки до точки”, що здійснюється за допомогою каналів з пропускною здатністю до 100 Гбіт/с на багатотерабітній міжнародній магістральній мережі RETN. FastConnect дозволить клієнтам RETN Cloud Connect мати прямий доступ до своєї віртуальної хмарної мережі Oracle Cloud Infrastructure через приватне й високошвидкісне з’єднання, яке легко масштабується відповідно до мінливих бізнес-потреб”, – коментує Вільям Манціоне, продакт-менеджер RETN.

Хмарна інфраструктура Oracle FastConnect забезпечує підключення до хмари Oracle Infrastructure з надійних корпоративних центрів обробки даних з повним спектром послуг за моделями “програмне забезпечення як послуга” (SaaS), “платформа як послуга” (PaaS) та “інфраструктура як послуга” (IaaS).

Про RETN

RETN є незалежним євразійським постачальником послуг IP-транзиту та корпоративного зв’язку з унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Відмінними рисами мережі RETN є власна міжнародна оптоволоконна мережа довжиною 132 000 км із близько 865+ точками присутності, що працює на обладнанні провідних виробників, таких як Infinera, Juniper і Ciena.

Унікальне технічне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудовано на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну і Східну Європу до кордону з Китаєм і далі в Південно-Східну Азію. RETN пропонує широкий спектр послуг підключення, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, пропускна здатність, послуги пірінгу з основними IXP, колокація та хмарне підключення.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з оперативними термінами виконання, найкращим часом безвідмовної роботи в галузі та кількома рівнями резервування для своїх 1700 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Про Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) – це програма Oracle, покликана допомогти партнерам прискорити перехід на хмарні технології та досягти кращих бізнес-результатів для клієнтів. Програма OPN дозволяє партнерам співпрацювати з Oracle в рамках наступних продуктів: Cloud Build для партнерів, які надають послуги, створені на основі або інтегровані з Oracle Cloud; Cloud Sell для партнерів, які перепродають технологію Oracle Cloud; Cloud Service для партнерів, які впроваджують, розгортають та керують хмарними службами Oracle; License & Hardware для партнерів, які створюють, обслуговують або продають ліцензії на програмне забезпечення або апаратні продукти Oracle. Переходьте на сайт аби дізнатися більше: http://www.oracle.com/partnernetwork

Торгові марки

Oracle, Java, MySQL та NetSuite є зареєстрованими товарними знаками корпорації Oracle. NetSuite була першою хмарною компанією, яка започаткувала нову еру хмарних обчислень.

RETN є зареєстрованою торговою маркою RETN Capital.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.