Українська благодійна організація Energy Act For Ukraine Foundation облаштовує гібридними сонячними системами Чернігівську обласну дитячу лікарню та Іванківську центральну районну лікарню. Благодійним партнером проєкту виступив бренд Garnier, а сонячні панелі для Чернігівської лікарні надала польська компанія Menlo Electric

У травні в Чернігівській обласній дитячій лікарні відбудеться офіційне відкриття гібридної сонячної системи встановленої у партнерстві Energy Act For Ukraine Foundation, бренду Garnier та Menlo Electric. За тиждень після відкриття в Чернігові подібну гібридну сонячну систему буде відкрито в Іванківській центральній районній лікарні. Це буде вже друга лікарня в межах кампанії Фонду “50 сонячних лікарень”.

Чернігівська обласна дитяча лікарня, яка є провідним закладом для лікування дітей в області стала першим проєктом в  рамках кампанії Фонду «50 сонячних лікарень».

Сонячну систему, яка складається з сонячних панелей потужністю 44, 6 кВт та системи збереження енергії ємністю 96 кВт-год, встановлено для автономного живлення критичного обладнання корпусу лікарні, де розміщено відділення інтенсивної терапії новонароджених на недоношених дітей. Така система дозволить корпусу працювати в автономному режимі до 4 годин у разі блекауту. Очікувана економія лікарні на витратах за електроенергію складатиме близько 5 тисяч євро щорічно, а скорочення викидів CO2 сягне 1 139 тон за 25 років роботи системи.

Іванківська лікарня на Київщині обслуговує громаду з населенням 29 тисяч мешканців. Громада перебувала в окупації з перших днів війни до початку квітня 2022 року, а лікарня продовжувала надавати допомогу постраждалим.

Сонячна система, яка складається з сонячних панелей потужністю 25 кВт та системи збереження енергії ємністю 42 кВт-год, живитиме критичне обладнання хірургічного та реанімаційного відділень. Така система дозволить відділенням працювати в автономному режимі до 4 годин у разі блекауту. Очікувана економія лікарні на витратах за електроенергію складатиме близько 2 тисяч євро щорічно, а скорочення викидів CO2 сягне 620 тон за 25 років роботи системи.

Лікарні постраждали внаслідок російської окупації в 2022 році, та були рекомендовані МОЗ для цієї кампанії. 

“Місія держави – забезпечити енергонезалежність всієї України. Наша місія – це реалізація енергонезалежності об’єктів соціальної та критичної інфраструктури.” – каже Юліана Оніщук, засновниця та генеральна директорка Energy Act For Ukraine Foundation

Команда Energy Act For Ukraine вже реалізувала подібний проекту в Ірпінському Академічному Ліцеї «Мрія», який був облаштований сонячною системою у межах кампанії Фонду “100 сонячних шкіл”.

Благодійна організація Energy Act for Ukraine Foundation заснована у 2022 у відповідь на поширення енергетичної бідності в Україні через повномасштабне російське вторгнення. Фонд надає енергетичну допомогу на основі відновлюваних джерел енергії для посилення енергетичної незалежності об’єктів критичної та соціальної інфраструктури в Україні. Наразі Фонд веде свою діяльність в двох ключових напрямках: 

  • організація будівництва гібридних сонячних систем для шкіл (100 сонячних шкіл) та лікарень (50 сонячних лікарень) України*
  • постачання енергетичного обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії для цивільного населення, лікарень та польових шпиталів.  

Garnier – бренд, що входить до портфелю L’Oréal Україна, пропонує засоби догляду, доступні для всіх, і прагне стати першим екологічним, натуральним брендом на ринку косметичних засобів масового попиту. З 1904 року Garnier виробляє ефективні, інноваційні косметичні продукти, натхненні і збагачені природою. Бренд Garnier дотримується принципів сталого розвитку, роками впроваджуючи їх у життя, створюючи формули косметичних засобів із все більшою кількістю інгредієнтів натурального походження, отриманих відповідальним шляхом та отриманих за програмою відповідальних закупівель. Бренд долучається до трансформації у напрямку сталого розвитку з метою створення більш інклюзивного та сталого суспільства.

Menlo Electric – польська компанія, яка спеціалізується на дистрибуції обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій у регіоні EMEA. В рамках благодійного проєкту компанії “Енергія для живлення твого майбутнього”, Menlo підтримує реалізацію сонячних проектів в закладах для дітей в країнах Європи.

Menlo Electric надала Energy Act for Ukraine Foundation щонайменше 300 кВт сонячних модулів, 80 кВт-год систем збереження енергії та інверторів для обладнання сонячними станціями принаймні 10 шкіл та лікарень України.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.