ПриватБанк відновив роботу зруйнованого відділення в історичному центрі Харкова за адресою площа Конституції, 2/2. 

У березні минулого року під час ворожого авіаудару площа Конституції та навколишні будівлі, в тому числі й відділення Центральне ПриватБанку,  зазнали значних ушкоджень. Понад рік відділення ПриватБанку не працювало, у будівлі відбувався капітальний ремонт.

“Завдяки злагодженим зусиллям розтрощене приміщення Центрального відділення було відбудовано, – зазначає директор Північно-Східного макрорегіону ПриватБанку Андрій Терещенко. – Втім, наша команда не припиняла свою роботу навіть в умовах руйнації. Ми займалися волонтерством,  активно допомагали клієнтам банку зорієнтуватися у нових реаліях та дистанційно обслуговували клієнтів”.

Сьогодні банк робить усе, щоб кожен мав можливість якісного та швидкого банківського обслуговування, разом з тим пам’ятаючи та дотримуючись усіх необхідних заходів із забезпечення безпеки співробітників та клієнтів. Детальну інформацію як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням – https://privatbank.ua/help.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.