RETN, провідний міжнародний постачальник мережевих послуг, з гордістю отримав нагороду “Кращий пан’європейський оператор”. Престижна церемонія нагородження Global Carrier Awards 2023 відбулася в рамках телекомунікаційної мережевої конференції Capacity Europe у Лондоні.

Протягом минулого року RETN багато інвестував в розширення своєї пан’європейської мережі, розгорнувши понад 50 нових точок присутності (PoP), стратегічно розташованих у ключових містах, включаючи значний розвиток міських мереж у Варшаві та Ризі. Крім того, компанія запустила 10 нових маршрутів, багато з яких є унікальними на ринку з точки зору резервування мережі та є найкоротшими маршрутами з існуючих. RETN продемонстрував непохитну стійкість, забезпечивши безперебійну роботу своєї української мережі, незважаючи на постійні атаки на інфраструктуру з боку росії.

Лише нещодавно компанія RETN оголосила про глобальне оновлення усієї своєї європейської мережі, надаючи послуги 400 Гбіт/с завдяки тісній співпраці RETN з нашими надійними партнерами Infinera та Juniper.

“До постійної модернізації потужностей та впровадження найсучасніших технологій нас, у RETN, спонукає невпинна відданість клієнтам. Наше прагнення забезпечити найвищу продуктивність та безперебійний зв’язок, що надається на всіх маршрутах нашої мережі, виділяє нас у галузі. Протягом своєї 20-річної історії, як і зараз, ми сконцентровані на задоволенні потреб наших клієнтів. Гнучкість та швидкість допомагає компанії передбачати постійно зростаючі потреби бізнесу у послугах зв’язку та розробляти індивідуальні рішення, які допомагають клієнтам успішно розвиватись. Ми раді, що нас визнали судді та громадськість, і вітаємо всіх інших переможців, які роблять свій внесок у розвиток індустрії”.  – сказав Тоні О’Салліван, генеральний директор RETN, про перемогу в номінації “Кращий пан’європейський провайдер” на Global Carrier Awards.

Про RETN

RETN – один з найбільш швидкозростаючих незалежних євразійських мережевих провайдерів, що володіє унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Він пропонує широкий спектр послуг зв’язку, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, ємність, віддалений пірінг до основних IXP, колокейшн і хмарний зв’язок. Найбільш характерною особливістю RETN є володіння розгалуженою міжнародною оптоволоконною мережею. Вона охоплює понад 132 000 км через приблизно 865+ PoP, що дозволяє RETN мати максимальний контроль над своєю фізичною мережею, яка працює на обладнанні провідних постачальників, таких як Infinera, Juniper та Ciena.

Унікальне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудоване на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну Європу та Східну Європу та Південно-Східну Азію.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з короткими термінами виконання замовлень, найкращим у галузі часом безвідмовної роботи та багаторівневим резервуванням.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

You may also like

Comments are closed.