Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, вже отримали від ПриватБанку додаткову допомогу на відновлення осель на суму 1,6 млн грн у вигляді кешбеку за оплати картками єВідновлення.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, на сьогодні на картки єВідновлення виплати від держави отримали більше ніж 13 тисяч клієнтів банку. При цьому всім клієнтам, які зареєструвалися на сайті банку і оплачують товари та послуги картками єВідновлення, банк нараховує кешбек у розмірі 15%. Загалом у ПриватБанку відкрито 88 тисяч карток єВідновлення.

Нагадаємо, оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24 – зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Після відкриття картки залишиться подати заяву на отримання виплати у застосунку Дія.

За умовами програми, картка єВідновлення діятиме 12 місяців з дня отримання коштів. Отримувач компенсації може витратити її на безготівкову оплату товарів та послуг українських компаній – партнерів програми, що працюють в у сферах житлового та торгового будівництва та мереж магазинів будівельних і оздоблювальних матеріалів.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.