Клієнти ПриватБанку зможуть отримати щомісячний кешбек у розмірі 1000 грн за отримання чи відправку міжнародних переказів на картку Mastercard.

Програма кешбеку діятиме з 18 жовтня 2023 року до кінця січня 2024 року. Щоб отримати кешбек до міжнародних переказів, потрібно надіслати або отримати будь який міжнародний переказ на суму від 500 грн з карткою Mastercard від ПриватБанку та оплатити щонайменше дві покупки на загальну суму від 500 грн будь-якою карткою Mastercard від ПриватБанку в магазинах чи інтернеті в Україні або за кордоном.

Щомісяця серед учасників програми розігруватимуть 150 кешбеків на суму 1 000 грн. Максимальна сума кешбеку за весь період акції для одного учасника – 3 000 грн. В програмі беруть участь усі види термінових грошових переказів і міжнародних платежів, що доступні для отримання та надсилання в ПриватБанку включаючи отримання грошової допомоги від міжнародних благодійних організацій.

Міжнародні перекази на картку Mastercard можна  отримати або надіслати (з урахуванням встановлених обмежень військового стану) через веб версію або мобільний банк Приват24, у банкоматі чи терміналі самообслуговування ПриватБанку та за телефоном Сервісного центру банку 3700.

You may also like

Comments are closed.