Перший кредит був виданий агровиробнику з села Биково Криничанського району Дніпропетровської області в сумі 5 мільйонів гривень без додаткової застави на строк 6 місяців в повній відповідності до умов Постанови Кабінету Міністрів №274 від 12.03.2022.

«Ми вже отримали заявки від більш ніж півтори тисячі агровиробників на суму понад 3 мільярдів гривень та звернулися до Кабінету Міністрів за збільшенням суми державних гарантій» – повідомив керівник Дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв.

За словами Євгена Заіграєва, ПриватБанк надає кредити для аграріїв в сумі до 5 мільйонів гривень взагалі без застави та страхування, а клієнти отримують компенсацію відсоткової ставки та сплачуватимуть 0% річних зі сплатою разової комісії до 1% від суми кредиту. Для отримання кредиту в сумі більше 5 мільйонів гривень агровиробник додатково має надати в заставу сільгосптехніку, що забезпечить не менше 20% суми кредиту.

Заявки на отримання фінансування можна подати на сайті ПриватБанку pb.ua/agro.

Нагадаємо, що за оцінками компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців називають ПриватБанк своїм основним банком.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply