Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду від 24.03.2022р, з 25 березня 2022 року Фонд розпочинає виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗЕРВНИЙ БАНК» (колишній дочірний банк російського Сбербанку), який припинив діяльність в Україні через напад Росії. Загальна сума відшкодувань становить близько 1,2 млрд грн.

Для отримання гарантованого відшкодування вкладникам АТ «МР БАНК» слід звернутися до ПриватБанку чи будь-якого з банків-агентів, підключених до процесингового центру ФГВФО. Гарантована сума, яку можуть отримати вкладники – 200 тисяч гривень, комісії та збори з вкладників не стягуються.

Нагадаємо, після вторгнення РФ в Україну, Нацбанк ухвалив рішення ліквідувати всі банки, які мають російський капітал. Банківської  ліцензії позбавили «Міжнародний резервний банк» (МР Банк), 100% банку належить ПАТ «Сбєрбанк Росії» та Промінвестбанк, який на 99,77% належить Державній корпорації розвитку «ВЕБ.РФ».

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply