Одним з вкрай важливих напрямків допомоги країні сьогодні, як і завжди, залишається донорство. Потреба у крові зростає через масштабну російську агресію, яка буквально знищує цілі міста та їхніх жителів. І люди масово йдуть у донорські центри, аби підтримати армію та суспільство у такий складний для всіх нас час.

З першого ж дня війни Група Компаній «Нові Продукти» продовжувала активно працювати попри складні умови. Команда зосередила свої сили на виготовленні артезіанської питної води «Природне Джерело» як стратегічно важливої продукції, необхідної суспільству. І разом із ДонорUA поставляє цю воду для донорів по всій Україні.

ДонорUA – це єдина в Україні система рекрутингу та управління донорами крові. Вже 7 років команда проєкту популяризує донорський рух в Україні та залучає до нього все більше людей. Завдяки ДонорUA та єдності громадян на сьогодні в державі немає дефіциту донорської крові навіть попри війну та тисячі її жертв.

«Від початку війни усі зусилля команда і партнери ДонорUA спрямували на забезпечення донорських центрів усім необхідним. У перший тиждень щодня здати кров приходили тисячі небайдужих людей, а персонал буквально ночував на робочих місцях, тому виникла потреба у забезпеченні найнеобхіднішим – водою, адже вона є незамінною складовою для повноцінного функціонування людського організму, зокрема і кровоносної системи. Ми вдячні нашим вірним друзям і партнерам ГК «Нові Продукти» за підтримку і забезпечення водою «Природне Джерело» більшість центрів крові України», – розповідає засновниця руху ДонорUA Ірина Славінська.

З 24 лютого команді ГК «Нові Продукти» у співпраці з ДонорUA вдалося забезпечити питною водою «Природне Джерело» донорів у центрах крові у 10 містах України, зокрема Києві, Львові, Харкові, Черкасах, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Миколаєві, Чернівцях та Житомирі.

«Сьогодні всі ми об’єднані бажанням вберегти і захистити: себе, своїх рідних та друзів, свою домівку, свою державу. Кожен з нас усвідомлює, що ці події об’єднали українців, як ніколи раніше. І дії однієї людини мають беззаперечний вплив на інших. Сьогодні все та всі в Україні взаємопов’язані. І тому ми закликаємо всіх, хто може платити, – купувати воду «Природне Джерело», аби не переривати ланцюжок та не дати бізнесу закритися. Адже це дуже важливо для країни, для населення, для поповнення запасів крові по всій Україні», – говорить Олена Селютіна, директорка з комунікацій ГК «Нові Продукти», виробника питної води «Природне Джерело».

Воду «Природне Джерело» видобувають з артезіанського джерела в місті Жашків – екологічно чистому регіоні України, де немає жодного промислового підприємства. Перед розливом в пляшки вода проходить багатоступеневу очистку, зберігаючи при цьому всі корисні мінерали. На відміну від лікувальних мінеральних вод, «Природне Джерело» призначена для щоденного вживання.

Довідка

Група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже майже 20 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни.

ГК «Нові Продукти» виробляє такі відомі бренди як: EatMe, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO, APPS, «Жашківський Кабан», «Жашківське» та інші.

Перевірка якості продукції відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності схемі сертифікації FSSC 22000 (Food Safety System Certification 22000) – найсучаснішого визнаного світового стандарту безпеки.

Благодійний фонд «Нова Громада», який був створений ГК «Нові Продукти» у 2014 році, діє виключно за рахунок добровільних відрахувань від прибутку компанії.

«ДонорUA» – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. На платформі проєкту донори мають можливість ознайомитись з корисною інформацією, отримати консультацію лікаря онлайн щодо кроводачі, обрати центр крові або конкретного реципієнта.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply