ПриватБанк надав перші кредити за програмою відновлення діяльності мікро та малого бізнесу, за умовами якої фінансування можуть отримати підприємці, котрі працюють в критично важливих для держави галузях, а також ті, що продають продукцію та послуги на зовнішніх ринках та мали річний обсяг продажів у 2021р. до 300 млн. грн.

Як повідомив керівник дирекції з обслуговування бізнес-клієнтів Євген Заіграєв, перший кредит на суму 650 тис грн отримав підприємець на Львівщині. Загалом ПриватБанк протягом перших трьох днів роботи програми вже отримав заявок на кредитування в межах програми на понад 1 млрд грн.

ПриватБанк на цю програму виділив 2 мільярди гривень. Завдяки участі банку у програмі “портфельних державних гарантій”, додаткового забезпечення, крім особистої поруки власників бізнесу, від клієнтів не треба. В разі потреби, розмір виділених коштів на фінансування відновлення діяльності мікро та малого бізнесу може бути збільшено.

Кредити до 2 мільйонів гривень для юридичних осіб та до 1 мільйона гривень для підприємців видаються на термін до 3-х років з компенсацією державою відсотків в рамках програми 5-7-9% до 0% протягом дії воєнного стану і одного місяця після його завершення, та до 5% після вказаного періоду (стандартна одноразова комісія складає 1% від суми кредиту).

Заявку на отримання кредиту можна подати на сайті банку https://privatbank.ua/business/kredit.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.