Відсьогодні вкладники банків, що ліквідуються, мають можливість отримувати гарантоване відшкодування віддалено, не відвідуючи відділення банку. Як повідомив Фонд гарантування вкладів, ПриватБанк починає виплати відшкодувань вкладникам онлайн, без їх особистої̈ присутності в установі банку. Це перший банк-агент, який реалізував ініціативу Фонду гарантування вкладів щодо дистанційних виплат гарантованого відшкодування вкладникам.

Для отримання гарантованої суми дистанційно потрібно бути клієнтом ПриватБанку та пройти ідентифікацію, звернувшись до клієнтської̈ підтримки банку, у онлайн чат-бот на сайті www.privatbank.ua або у інтернет-банку Приват24.

“В умовах війни для багатьох вкладників відвідування відділень банків є небезпечним, а часом і просто неможливим. Ми вдячні нашим банкам-агентам, що відгукнулися на запит Фонду і оперативно запровадили варіанти здійснення виплат гарантованого відшкодування віддалено”, – сказала заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Наталія Рудуха.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів удосконалив механізм виплати гарантованого відшкодування вкладникам у період дії воєнного стану в Україні. Зокрема, за бажанням, вкладники банків, що ліквідуються, зможуть отримати гарантовану суму за вкладом без відвідування відділень банків-агентів Фонду.

Відповідне рішення прийняте виконавчою дирекцією Фонду 24 березня та зареєстроване Міністерством юстиції України 31 березня 2022 року. Зміни в порядку відшкодування за вкладами набули чинності 6 квітня цього року після їх оприлюднення на сторінках офіційних видань.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.