Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати статус ВПО та виплату від держави для себе та своїх дітей – в Дії за кілька кліків.

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Клієнти ПриватБанку можуть отримати допомогу на картку єПідтримка банку, та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

Щоб скористатися послугою для ВПО в застосунку Дія, оновіть застосунок.

  1. Зайдіть у Дію та натисніть – Послуги – Отримати статус ВПО.
  2. Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть – Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  3. Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть – Зареєструватися без дітей.
  4. Виберіть картку єПідтримка ПриватБанку, щоб отримувати фінансову допомогу. Якщо у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її у Приват24.
  5. Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

Послугу реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України. Вона наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. 

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.