ПриватБанк продовжує відновлення мережі відділень на деокупованих районах Київщини. Слідом за Ірпенем та Бучею, відділення банку запрацювало у Гостомелі. 

На початку військового вторгнення частина Київщини була окупована військами агресора. Гостомель, Буча, Ірпінь стали місцями вуличних боїв та свідками страшних військових злочинів окупантів. Та вже у кінці березня, дякуючи нашим захисникам, регіон було звільнено. З того часу почалась відбудова Київщини та повернення до звичного життя. 

“Відділення у Гостомелі стало 39-м відділенням ПриватБанку, що відновило свою роботу на деокупованих територіях країни, – говорить Член правління з питань роздрібного бізнесу ПриватБанку Дмитро Мусієнко.Немає сумнівів в нашій перемозі, а ПриватБанк докладе зусиль, щоб якнайшвидше наші клієнти мали доступ до всіх банківських послуг і надалі надійно триматиме фінансовий фронт на територіях України”.

6 березня у Гостомелі знову відкрило свої двері відділення ПриватБанку за адресою вул. Свято-Покровська, 86в, приміщення якого було практично повністю зруйноване російськими військами у ході бойових дій.  Службам банку вдалось практично з нуля відремонтувати приміщення, оснащити необхідними комунікаціями і вже сьогодні відділення надає повний спектр банківських послуг. 

За рік війни ПриватБанк відновив роботу на деокупованих територіях у Київській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Херсонській та Донецькій областях.  

You may also like

Comments are closed.