Інженери Vodafone активно працюють над відновленням зв’язку у північних та східних областях України. Протягом лютого Vodafone відновив роботу низки об’єктів зв’язку на північному сході країни – у Харківській, Сумській та Донецькій областях.

Знов в ефірі базові станції у селах Роздольне та Вільхуватка Куп’янського району, селі Леб’яже Чугуївського району, у селах Петрівське, Чепіль, Іванівка, Гусарівка та Шийківка Ізюмського району, селище Лісне та смт Салтине Харківського району.

На сьогодні в Харківській області працює 92% базових станцій.

Фахівці продовжують працювати над відновленням об´єктів зв´язку, щоб забезпечити достатню ємність мережі та покращити якість послуг для звільнених для населених пунктів Харківської області. Так, завдяки запуску додаткових базових станцій протягом останнього місяця зв´язок покращено у м. Дергачі та селі с.Липці Харківського району, а також у смт Печеніги Чугуївського району.

Технічні команди Vodafone продовжують відновлення зв’язку для мешканців, які сьогодні живуть у безпосередній близькості до лінії фронту. Так, інженери відновили в лютому зв’язок у м. Авдіївка, у місті Часів Яр та Міньківка Бахмутського району, смт Ярова Лиманського району,  посилили покриття у містах Святогірськ та Лиман Донецької області, у місті Гуляйполе Запорізької області та у селі Бачівськ Шосткінськоого району Сумської області.

Протягом минулого року інженери-зв’язківці Vodafone відновили роботу 581 базової станції та відремонтували 2900 км волоконно-оптичного кабелю, ушкоджених внаслідок бойових дій. Завдяки цьому вдалось відновити доступність послуг для людей у 759 населених пунктах країни. Фахівці компанії протягом року обробили 359 394 аварійні інциденти, здійснили близько 2960 ремонтних виїздів, у тому числі в безпосередній близькості до лінії фронту.

Також фахівці компанії суттєво розширили ємність та покриття в регіонах, які стали новою домівкою для тисяч українців. Так, 4000 базових станцій 4G вдалось вивести в ефір під час активної фази війни в країні, на нових локаціях запущено 723 базові станції.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кв. 2022 року перевищили 34 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,8 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.