Aker Solutions впроваджує нові рішення для забезпечення прозорості та ефективності своїх внутрішніх процесів звітності.

Разом з OntargIT компанія зупинила свій вибір на Microsoft Power Platform як автономному інструменті, який дозволяє менеджерам з легкістю надсилати та ділитися внутрішніми щотижневими звітами про діяльність кожного підрозділу багатонаціональної корпорації.

Використання Microsoft Power Portal, Microsoft SharePoint, DevOps, Microsoft Outlook та Power Automate дозволило знизити вартість розробки та скоротити терміни виробництва без втрати якості. Компанія зуміла забезпечити простий та зрозумілий спосіб для менеджерів надсилати та ділитися звітами про діяльність, що значно полегшило роботу всіх зацікавлених сторін.

Завдяки інструментам Microsoft Dataverse та Power Portal, Aker Solutions тепер може створювати та управляти базами даних, адмініструвати рішення та інтегрувати його з фронтенд-частиною. Microsoft Power Automate підтримує бізнес-процеси, що дозволяє забезпечувати зручний та ефективний робочий процес.

Тепер у Aker Solutions всі внутрішні процеси звітності зберігаються в єдиній системі з чіткими потоками даних, що забезпечує більшу прозорість та ефективність у роботі компанії.

Детальніше у нас на сайті.

Про компанію Aker Solutions

Aker Solutions постачає комплексні рішення, продукти та послуги для світової енергетичної галузі. Компанія забезпечує низьковуглецевий видобуток нафти та газу, а також розробляє продукти з відновлюваних джерел для задоволення майбутніх потреб енергії. 

Поєднуючи інноваційні цифрові рішення та передбачуване виконання проектів, Aker Solutions прискорює перехід до сталого виробництва енергії. 

Про компанію OntargIT 

OntargIT – це міжнародна консалтингова компанія, яка впроваджує сучасні інноваційні рішення для ефективного управління бізнесом. Вона орієнтована на впровадження та підтримку Microsoft Dynamics AX/365 та Microsoft Power BI. 

You may also like

Comments are closed.