23 грудня Міністерство Здоров’я України та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю, мета якого є співпраця у забезпеченні оснащення закладів охорони здоров’я для підвищення якості медичної допомоги громадянам, у тому числі військовослужбовцям, які постраждали внаслідок військової агресії росії проти України. 

“Щоденно через збройну агресію росії страждає та гине мирні люди, продовжується руйнація цивільних об’єктів, зокрема й медичних, ворог прицільно знищує українців. Однак у цій боротьбі за свободу та демократичні принципи ми не самі, – сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. – Ще одним прикладом співпраці є підписання з нашими партнерами меморандуму про всебічну підтримку та взаємодію у медичній сфері. Завдяки йому ми зможемо подолати руйнівні наслідки цієї війни та покращити доступ до базових медичних послуг для населення”. 

Головним напрямом співпраці між МОЗ України, ПриватБанком та Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати просто!» – це розвиток довгострокового співробітництва у напрямку забезпечення медичних закладів новітнім медичним обладнанням, враховуючи при цьому найкращий світовий досвід та існуючі потреби воєнного часу у державі. 

“ПриватБанк має багаторічний досвід підтримки системи охорони здоров’я України. Ми були одними з перших, хто забезпечив українські лікарні апаратами ШВЛ та реанімаційним обладнанням, коли почався COVID, – розповів Голова Правління ПриватБанку Герхард Бьош. – Наша співпраця з Міністерством охорони здоров’я України дозволить бути більш узгодженими, діяти швидше та надавати підтримку там, де і коли вона найбільше потрібна. Як практичний крок у реалізації цього Меморандуму ми вже запланували підтримку 4 лікарень у Краматорську та 1 у Кураховому. Вони отримають ліки та обладнання на понад 15 млн грн вже у найближчому часі. Це все завдяки щедрості та готовності наших клієнтів підтримувати та зберігати стійкість”.

You may also like

Comments are closed.