Перший український онлайн-сервіс виклику авто Uklon долучився до благодійного проєкту “Новорічне диво для Дітей Героїв”.

У межах проєкту фонд збирає кошти на створення дива для дітей, які завчасно стали дорослими через втрату одного чи обох батьків внаслідок російської війни в Україні.

Uklon переказав 500 000 гривень на закупівлю новорічних подарунків для підопічних фонду, а також долучився до реалізації проєкту “Світло Дітям”, мета якого – забезпечити підопічних фонду ліхтариками, павербанками та світловідбивачами на одяг.

Крім цього, в Uklon провели ініціативу, у якій залучили дітей водіїв сервісу до привітання дітей українських героїв. Їм запропонували передати побажання діткам фонду через листи підтримки та подарувати віру у диво, що так важливо зберегти навіть в найскладніших життєвих обставинах. Усього вдалося зібрати 152 листи, які вже передали на адресу благодійної організації. Підопічні фонду отримають листівки з подарунками напередодні Нового року та Різдва.

“Наразі у фонді перебуває більше 1600 дітей. Перед підготовкою до новорічних свят ми попросили написати їх листи до святого Миколая. У кожному зверненні першим бажанням було побачити втрачених батьків, а вже далі йшли звичайні дитячі мрії. На жаль, ніхто не в змозі повернути дітям батьків, але подарувати їм хоч трохи справжнього дива та підтримки – головна місія фонду та наших партнерів”, – коментує Анна Хоменко, виконавча директорка БФ “Діти Героїв”.

You may also like

Comments are closed.