ПриватБанк як найбільший банк українського бізнесу вважає одним з головних пріоритетів розширення фінансування корпоративних клієнтів та підприємців для забезпечення енергетичної незалежності. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань корпоративного, малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, ми одними з перших запропонували корпоративним клієнтам пільгові програми фінансування та сьогодні разом з провідними банками активно підтримуємо впровадження спільних засад та принципів кредитної підтримки розбудови стійкої та ефективної енергетичної інфраструктури.

“В умовах відсутності стабільного доступу до електроенергії внаслідок ворожих обстрілів, наші бізнес-клієнти потребують швидких та доступних рішень щодо термінової купівлі альтернативних джерел електроенергії для підтримання безперебійного режиму роботи, – відзначає Євген Заіграєв. –  Визначення банківською спільнотою єдиних принципів пріоритетного пільгового фінансування енергетичної незалежності країни дає можливість кредитувати бізнес без зайвої бюрократії та швидким ухваленням рішення щодо пільгового фінансування”.

Відповідний меморандум, підготовлений за сприяння Незалежної асоціації українських банків (НАБУ) та погоджений провідними банками, закладає фундамент нових можливостей для сталого розвитку енергетичного сектору України. Документ визначає стратегічний напрямок кредитної політики банків учасників на фінансування інвестиційних проектів, що відповідають потребам суб’єктів підприємництва від мікро та малих підприємств до середнього і великого бізнесу.

Головними напрямками фінансування банками визначені інвестпроєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазових станцій, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, закупівля промислових акумуляторних батарей, когенерації, тощо. Для підприємців, мікро і малого бізнесу також будуть активно фінансувати проекти відновлювальної енергетики та енергозбереження.

Погоджені банками умови кредитування забезпечують гнучкість, доступність та ефективності фінансової підтримки, яка відіграє вирішальну роль у реалізації проєктів, спрямованих на впровадження інноваційних рішень у сфері енергетики та енергоефективності економіки України. При цьому, умови фінансування конкретних позичальників визначатимуться кожним банком відповідно до власних кредитних політик, кредитних продуктів, процентних ставок та тарифів.

You may also like

Новини компаній

Кожний четвертий користувач ПРРО ПриватБанку підключає “Касу” через “Термінал” на смартфонах

Кожний четвертий користувач сервісу програмного реєстратора розрахункових операцiй (ПРРО) ПриватБанку користується “Касою” через смартфон та мобільний застосунок ...

Comments are closed.