ПриватБанк відновив роботу банкомату та терміналу самообслуговування у смт Високопілля Бериславського району Херсонщини, які працюють в приміщенні “Зоомагазину” на вул. Вокзальна,10. Це дає можливість місцевим жителям здійснювати майже всі банківські операції, включаючи зняття готівки та оплату комунальних послуг.

ІТ-співробітники та інкасатори ПриватБанку, попри постійний вогневий террор рашистів, спільними героїчними зусиллями продовжують відновлювати роботу банкоматів та терміналів самообслуговування на деокупованій та щойно розмінованій території Херсонщини. З початку деокупації, ПриватБанк відновив роботу 44 АТМ та 62 ТСО, що складає відповідно 49% та 42% довоєнної мережі обслуговування деокупованої частини Херсонщини.

“Багато обладнання втрачено, частину – вивезли через закриття закладів, де воно розміщувалося,  – пояснює Валерій Гарковенко, старший менеджер з АТМ і ТСО департаменту роздрібного бізнесу Центрального МРУ ПриватБанку. –  Те обладнання, яке ми вже розмістили та поновили роботу, де є така можливість, поки повністю перекриває потреби населення. Ми маємо достатню кількість обладнання і готові поновити роботу на 100% від довоєнного показника. Віримо в ЗСУ та чекаємо на звільнення решти території Херсонщини”.

Завдяки своєму професійному підходу та високій відповідальності, ПриватБанк забезпечує доступність банківських послуг жителям Високопілля та звільненої Херсонщини, незважаючи на складні умови воєнного стану. ПриватБанк залишається провідним банком в Україні з найбільшою мережею банкоматів та терміналів самообслуговування. Актуальна мапа працюючих АТМ та ТСО доступна на офіційному сайті ПриватБанку.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.