З початку війни українці отримали через ПриватБанк та Payoneer понад 1,2 млн переказів на суму більше півмільярда доларів США, з них кожний десятий переказ здійснено через Приват24. Загалом за рік більше 40 тис клієнтів створили акаунти Payoneer через Приват24.

Щоб підтримати українців, які користуються сервісом ПриватБанку та Payoneer для отримання коштів з-за кордону, з квітня до середини липня 2023 року у банку діє спеціальна програма. В її рамках нові користувачі акаунтів Payoneer в Приват24 зможуть отримати гарантовані кешбеки та приймуть участь у щомісячному розіграшу 25 000 грн, якщо переказали кошти з Payoneer на картку фізичної особи або валютний рахунок ФОП на суму від 25 000 грн (в еквіваленті).

Рік тому ПриватБанк інтегрував сервіс Payoneer в Приват24, що дозволило клієнтам швидко, зручно та без додаткових комісій переказувати кошти на рахунки та картки ПриватБанку. Інтеграція Payoneer в Приват24 дає клієнтам нові можливості та спрощує отримання платежів. Як зареєструватися та вивести кошти з Payoneer через Приват24 – на відео.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, щоб весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.