Бренд NON STOP офіційно анонсував колаборацію з комп’ютерною грою S.T.A.L.K.E.R. Банка енергетичного напою стане артефактом у довгоочікуваному продовженні гри – S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля.

Це вже друга співпраця NON STOP та S.T.A.L.K.E.R: вперше напій з’явився у грі  S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля і став джерелом енергії для сталкерів ще у 2007 році. Він допомагав героям бігти швидше під час боїв та навіть із тяжкою зброєю.

S.T.A.L.K.E.R. – серія ігор, створена українською компанією GSC Game World. Події відбуваються в наш час, в альтернативній версії зони відчуження Чорнобильської АЕС. Гра представлена в жанрі шутер від першої особи, з елементами рольової гри та пригодницького бойовика. У світ вже вийшли три гри цієї серії, остання – у 2009 році. Шанувальники з нетерпінням чекали виходу улюбленої гри з осучасненою графікою і новими можливостями, адже робота над нею тривала понад десять років, а реліз кілька разів відкладався у зв’язку з повномасштабною війною.

Гра S.T.A.L.K.E.R. завоювала мільйони шанувальників по всьому світі. Лише у перший день продажів, 23 березня 2007 року, геймери придбали 30 тисяч екземплярів. За сюжетом, після аварії 1986 року в Зоні відчуження збудували секретні лабораторії, де вчені проводили експерименти з екстрасенсорними здібностями. Це призвело до другої катастрофи, в результаті якої з’явилися мутанти, смертоносні аномалії, а також цінні артефакти, за якими полюють сталкери. Головне завдання гри – досягти центру Зони. Проте заради цього сталкерам доводиться долати безліч випробувань, зокрема і кордони спецвійськ, які охороняють це надзвичайне місце від несанкціонованого вторгнення.

«Колаборація з цією легендарною грою – гарна можливість наочно продемонструвати дію нашого продукту. NON STOP и цій грі «працює» так само, як і в житті – додає енергії. А героям S.T.A.L.K.E.R. додаткові сили можуть зберегти життя, – підкреслив директор з маркетингу групи компаній «Нові Продукти» Борис Ткачов. – Ми дуже раді, що продовжуємо співпрацю навіть 16 років потому після нашої першої інтеграції. Впевнений, що S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля буде не менш успішною, ніж попередні версії, та вкотре приверне увагу до України та надзвичайних проєктів, які тут втілюються».

Довідка

Група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні.

NON STOP – перший український енергетичний напій, абсолютний лідер, представлений на національному ринку з 2005 року, на сьогодні його частка перевищує 28%, NON STOP входить до портфелю брендів Групи Компаній «Нові Продукти», яка працює в Україні вже більше двох десяткив років, і експортує свою продукцію у більш ніж 20 країн світу (крім росії та білорусі). Від початку повномасштабної війни компанія постійно допомагає ЗСУ, ТрО та волонтерським організаціям власною продукцією, – снеками EatMe, водою «Природне Джерело». І вже передала бійцям ЗСУ 1 мільйон бляшанок лімітованого випуску NON STOP Military Edition і готується до виготовлення додаткового тиражу такого ж об’єма.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.