У Роттердамі (Королівство Нідерландів) протягом 2–5 травня 2023 року відбувся 14-ий Всесвітній геопросторовий форум 2023 (GWF), який об’єднує представників урядів, приватного сектору, наукових кіл та кінцевих споживачів геопросторових даних та послуг. У рамках Всесвітнього форуму заступник Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко взяв участь у Саміті з питань інфраструктури геопросторових знань (GKI).

Під час панельної дискусії «Геопросторова екосистема майбутнього, орієнтована на знання» було презентовано діяльність Держгеокадастру, його роль та досягнення на шляху до створення стійкої геопросторової екосистеми в Україні, а також акцентовано увагу на основних напрямах розвитку геопросторових даних в Україні, які потребують міжнародної підтримки.

Під час виступу Дмитро Макаренко наголосив на важливості та актуальності геопросторових даних, особливо в процесі післявоєнної відбудови України, а також посиленні її обороноздатності.

Також було проведено низку робочих зустрічей з метою налагодження співпраці щодо оновлення картографічної основи України та розбудови національної інфраструктури геопросторових даних, зокрема, з генеральним директором Канадського центру картографії та спостереження за Землею Міністерства природних ресурсів Канади; з Головою правління і командою Нідерландського агентства з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster) та представником американського офісу Esri; президентом та генеральним секретарем Міжнародної картографічної організації (ІСА); представниками національного картографічного агентства Великобританії Ordnance Survey; американської компанії-виробника геодезичного обладнання Trimble Navigation; компанії L3Harris Geospatial.

Довідково

Всесвітній геопросторовий форум (GWF) – спільна інтерактивна платформа, яка демонструє колективне бачення глобальної геопросторової спільноти щодо майбутнього розвитку галузі.

У 2022 році Держгеокадастр отримав щорічну нагороду GWF – «Геопросторове агентство року».

Цього року таку нагороду отримало Федеральне агентство геодезії та картографії ФРН (BKG).

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.