У Роттердамі (Королівство Нідерландів) протягом 2–5 травня 2023 року відбувся 14-ий Всесвітній геопросторовий форум 2023 (GWF), який об’єднує представників урядів, приватного сектору, наукових кіл та кінцевих споживачів геопросторових даних та послуг. У рамках Всесвітнього форуму заступник Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко взяв участь у Саміті з питань інфраструктури геопросторових знань (GKI).

Під час панельної дискусії «Геопросторова екосистема майбутнього, орієнтована на знання» було презентовано діяльність Держгеокадастру, його роль та досягнення на шляху до створення стійкої геопросторової екосистеми в Україні, а також акцентовано увагу на основних напрямах розвитку геопросторових даних в Україні, які потребують міжнародної підтримки.

Під час виступу Дмитро Макаренко наголосив на важливості та актуальності геопросторових даних, особливо в процесі післявоєнної відбудови України, а також посиленні її обороноздатності.

Також було проведено низку робочих зустрічей з метою налагодження співпраці щодо оновлення картографічної основи України та розбудови національної інфраструктури геопросторових даних, зокрема, з генеральним директором Канадського центру картографії та спостереження за Землею Міністерства природних ресурсів Канади; з Головою правління і командою Нідерландського агентства з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster) та представником американського офісу Esri; президентом та генеральним секретарем Міжнародної картографічної організації (ІСА); представниками національного картографічного агентства Великобританії Ordnance Survey; американської компанії-виробника геодезичного обладнання Trimble Navigation; компанії L3Harris Geospatial.

Довідково

Всесвітній геопросторовий форум (GWF) – спільна інтерактивна платформа, яка демонструє колективне бачення глобальної геопросторової спільноти щодо майбутнього розвитку галузі.

У 2022 році Держгеокадастр отримав щорічну нагороду GWF – «Геопросторове агентство року».

Цього року таку нагороду отримало Федеральне агентство геодезії та картографії ФРН (BKG).

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.