З початку 2022 року українці отримали через платіжну систему ПриватБанку PrivatMoney 3,1 млн міжнародних переказів на суму 680 млн доларів США, що втричі більше, ніж за той же період минулого року (1,1 млн). Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, впровадження кращих цифрових і платіжних практик та клієнтського досвіду дозволили PrivatMoney стати одним із лідерів в Україні з долею ринку 18%. 

“Кожний пʼятий міжнародний переказ в Україні отримують через нашу систему PrivatMoney на картку чи прямо у мобільному банку, – відзначає Дмитро Мусієнко. –  Зручні канали обслуговування та безпека клієнта стали ключовим пріоритетом розвитку PrivatMoney в період військового часу. Ми запустили простий миттєвий спосіб відправки та зарахування переказів напряму на картку клієнта та стали надійним партнером міжнародних організацій з виплати благодійної допомоги, забезпечуючи прозорість і швидкість виплат для українців у цей час випробувань”.

З початку війни послугами отримання чи відправки переказів PrivatMoney скористалися 1,3 млн українців, а майже 98% міжнародних переказів клієнти зараховують в цифровому форматі на картки без відвідування відділень банку. Найбільше міжнародних переказів через PrivatMoney  з початку 20222 року українці отримали з Ізраїлю (250 млн дол США), Польщі (50 млн дол США) та Великої Британії (27 млн дол США).

You may also like

Новини компаній

ЄБРР та ПриватБанк в рамках “Конференції з відновлення України” в Берліні парафували угоду щодо портфельних гарантій для кредитування бізнесу на 400 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) разом з ПриватБанком розпочинають роботу над новою Угодою про ...
Новини компаній

ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу за пільговими умовами

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю ...

Comments are closed.