У листопаді ПриватБанк видав українському бізнесу 1523 кредити на загальну суму 2,077 мільярда гривень. Як повідомив член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, це на 20% більше ніж у листопаді минулого року, а середня сума виданого кредиту складає 1,36 мільйона гривень. Найбільшу частку бізнес-кредитів ПриватБанком було видано клієнтам, які працюють в сфері агробізнесу: 37% від загального обсягу кредитування у листопаді. 

За обсягами кредитування у листопаді 2022 року у лідерах бізнес-клієнти західних областей  України, на яких приходиться майже 34% від наданих ПриватБанком кредитів. Пʼята частина із загального обсягу фінансування припадає на бізнеси центральних областей, 15% північних регіонів, 12% – південних областей,  10% – на бізнеси столиці та 9% – східного регіону країни.

За результатами дослідженнями ринку компанії CBR, 47% юридичних осіб та 62% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу та при цьому 62% юридичних осіб та 79% підприємців, що мають намір отримувати бізнес-кредити – збираються зробити це саме у ПриватБанку.

You may also like

Comments are closed.