Мінекономіки провели трьохсторонні консультації з редагування певних норм законопроєктів про посилення захисту прав працівників.

До події долучилися: представники Мінекономіки, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Мінюсту.

Учасники опрацьовували зміст, що надали зацікавленими органами пропозицій до тексту проєктів законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників” та “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту права працівників на інформацію”.

Сторони дійшли згоди щодо оновлення законодавства з певних питань зайнятості, запобігання дискримінації, колективно-договірного регулювання трудових відносин, сформованих у рамках реалізації домовленостей відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, впровадження певних положень актів законодавства Європейського союзу та Міжнародної організації праці.

За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Мінекономіки

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *