U.S-Ukraine Business Council  (USUBC) провів подію “Державно-приватне партнерство (ДПП) та стимулювання експорту” за участю Мінекономіки.

“Один з найперспективніших інструментів залучення інвестицій є державно-приватне партнерство. У 2020 році були складені перші великі концесійні угоди.  Наступне розвивання ДПП в Україні впливатиме на формування нових місць для праці, надання якісного сервісу населенню, розвитку регіонів та  зростанню економіки України”, – коментує Ірина Новікова, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Уряд прийняв важливі підзаконні акти на виконання Закону України “Про концесію”, опрацьовані Мінекономіки  разом з фахівцями Світового  банку, з врахуванням  провідного світового досвіду та міжнародних стандартів.

Це стимулювало підготовку за сприяння IFC нових проєктів ДПП, зокрема, у галузі портової інфраструктури, автомобільних доріг.

Наступний розвиток ДПП для усіх сфер діяльності та формування умов для збільшення обсягу залучених інвестицій Мінекономіки сформувало законопроєкт щодо введення довготермінових зобов’язань у рамках реалізації державно-приватного партнерства.

Офіційний Документ  буде плацдармом для розвивання нових соціально-вагомих проєктів ДПП.

Подія

За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Мінекономіки

Вам також може сподобатися

Законодавство

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *