Влада Мексики планує спрямувати 1,3-1,6 мільярдів доларів нафтовій державній компанії Pemex. Також запропонують найбільшому нафтовидобувачу у світі податкові пільги до 3,68 мільярдів доларів.

Державна Petroleos Mexicanos (Pemex) мала фінансовий борг понад 110 мільярдів доларів на кінець третього кварталу минулого року. Її зобов’язання набагато перевищували її активи.

Протягом двох років влада президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора вкладала мільярди доларів у капітал збиткової компанії і знизила її податковий тягар.

Лопес Обрадор сповістив, що стає діючою домовленість про наступне зниження податкового навантаження на Pemex.

В 2020-му влада зменшила DUC, найбільший платіж Pemex у державну казну, з 65 відсотків до 58 відсотків.

Ймовірно Pemex видасть облігації на міжнародному ринку в 2021-му.

Pemex здійснювала керування зобов’язаннями різних типів, зокрема, рефінансування облігацій і продовження банківських ліній на загальну суму за 30 мільярдів доларів у період з 2019 по 2020.

«Зменшення податків і невелика капіталізація не вирішують основну проблему: відсутність інфраструктури, капіталу для підтримки збиткових проектів, відсутність геологорозвідувальних робіт. Але це може допомогти вижити комфортніше протягом роком», – коментує Луіс Гонсалі, співдиректор з інвестицій Franklin Templeton Investments у Мексиці.

За матеріалами InVenture

You may also like

Leave a reply