Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів уже вчетверте провела Всеукраїнську асоціацію GR-професіоналів та лобістів.

Цього року, 9 грудня, Президія асоціації обрала переможців премії за номінаціями:

  • “Найкращий юридичний кейс”: Інна Хомич
  • “Найкращий регіональний GR-проект”: Анатолій Русецький
  • “GR-прорив 2021”: Герасимчук Володимир; Лірон Едері (Асоціація розвитку єврейських общин України)
  • “Найкращий адвокаційний кейс”: Міщенко Анна
  • “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму”: Олександр Ліщина
  • “Найкраща профільна Асоціація”: Марія Колганова
  • “Government to Government Relations”: Пелех Марія
  • “Найкращий проект у сфері GR”: Різак Михайло
  • “Найкращий проект у сфері GR”: Чудновець Юлія
  • “Найкращий консультант у сфері GR”: Павленко Олександра

Особливо варто відмітити Асоціацію розвитку єврейських общин України, яку представляв Лірон Едері.  Асоціація перемогла в номінації “GR-прорив 2021” за особливі заслуги та вклад у розвиток GR в Україні.

Лірон Едері –  Головний равин Кривого Рогу, член  Асоціації розвитку єврейських общин України

Цього року Асоціація розвитку єврейських общин України займалася адвокаційною діяльністю та вибудовуванням прозорого діалогу між центральною державною владою та громадськістю. Зокрема, завдяки направленню офіційних пропозицій та проведення зустрічей «Асоціації розвитку єврейських громад України» з народними депутатами України та профільними комітетами, народними депутатами були подані пропозиції щодо врегулювання питання релігійного забою тварин з метою дотримання релігійних свобод громадян України.

Перемогу на IV Всеукраїнській GR-Премії у номінації “GR-прорив 2021” здобула Асоціація розвитку єврейських общин України

Метою законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу» повинно було бути впровадження європейських гуманних цінностей та стандартів по відношенню до тварин. Пропозиції, що подавалися депутатами намагалися врегулювати процедуру умертвіння тварин, що порушило б релігійні свободи громадян України, що є однією з фундаментальних ознак європейської демократії. Запропоновані компромісні пропозиції до законопроекту №2351 дозволили досягнути мету законопроекту та дотримати інтереси не тільки громадських, релігійних організацій, та навіть сільгоспвиробників, представників фермерських господарств, та відповідних експортерів.

Організатор IV Всеукраїнської GR-Премії – Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів –найбільша в Україні організація, яка вже понад 7 років об’єднує провідних професіоналів України у сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy, лобіювання з метою представництва інтересів бізнесу, галузевих об’єднань, недержавних організацій в діалозі з органами влади.  Протягом останніх 2 років було проведено понад 58 профільних заходів для членів Асоціації, серед яких як всеукраїнські, так і низка міжнародних. Регулярно організовуються поїздки української делегації – членів Асоціації – до Конгресу США, парламенту ЄС, Кнессету.

І Всеукраїнська Премія “Кращий GR-спеціаліст року”

Асоціація активно займається і просвітницькою діяльністю, зокрема, нею, спільно з Інститутом Демократії та Розвитку “PolitA” було проведено 217 проведених освітніх заходів, спрямованих на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні.

Вам також може сподобатися

Leave a reply