9 грудня 2021 року були нагороджені найактивніші діячі у сфері GR та лобізму  на IV Всеукраїнській GR-Премії – головній події року через спеціалістів із налагодження та ведення прозорого діалогу між публічною владою, суспільством і громадськістю.

 Переможці обиралися за наступними номінаціями:

  • Найкращий регіональний GR-проект
  • Найкращий юридичний кейс
  • GR-прорив 2021
  • Найкращий адвокаційний кейс
  • Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму
  • Найкраща профільна асоціація
  • Найкращий проект у сфері GR
  • GR-ambassador 2021
  • Government to government relations
  • Найкращий консультант у сфері GR

Особливу увагу варто звернути на переможця у номінації Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму” – Олександр Ліщина – комерційний директор товариства “Промоушн Індастріс” (“Promotion Industries”).

Спеціаліст із багаторічним досвідом у своїй професійній сфері був нагороджений за кейс із залучення іноземних інвестицій в промислову галузь. Завдяки плідній роботі було налагоджено зв’язки між іноземними, зокрема Китайськими, комерційними та державними промисловими компаніями, та реалізація проектів в металургійній, енергетичній, транспортній галузі. Також відбулося сприяння іноземним промисловим компаніям в питаннях адаптації та розширення зв’язків у промисловому секторі України  для реалізації проектів стратегічного значення. Найголовніше досягнення – відкриття представництва першої державної китайської машинобудівної компанії в Україні, так як “Promotion Industries” є керуючою компанією для представництва китайського заводу “WEIHUA” в нашій державі. Українська асоціація GR-професіоналів у та лобістів глибоко оцінила залучення іноземних інвестицій в промислову галузь з боку пана Ліщини як Комерційного директора та “Promotion Industries” в цілому.

Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів понад 7 років працює над розвитком та популяризацією галузі GR та лобізму не тільки на українському, а й на міжнародному рівнях. Спільно з Міжнародною асоціацією професіоналів зі зв’язків з органами влади та Інститутом Демократії та Розвитку “PolitA” Українська асоціація уже провела понад 217 проведених освітніх заходів, спрямованих на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні та інших країнах, залучила понад 398 міжнародних спеціалістів у галузі GR та лобіювання до розвитку цих сфер в Україні та за її межами. Асоціація також регулярно організовуються поїздки української делегації – членів Асоціації – до Конгресу США, парламенту ЄС, Кнессету. Також на регулярній основі організовуються  зустрічі з обміну досідом з провідними юристами, підприємцями, політичними консультантами, лобістами (Кенделлом Коффі, Патріком Геленом, Тімом Шеллбергом, Кайлом Шредером, Руфатом Замановим та багатьма іншими).

Зустріч українських фахівців, організована Асоціацією, з Кенделлом Коффі – колишнім федеральним прокурором Південного округу штату Флорида (США) (травень, 2021 рік)

Вам також може сподобатися

Leave a reply