lifecell нагадує всім абонентам про сервіси й інструменти, які забезпечать комфортне користування послугами під час карантину, спричиненому світовою пандемією коронавірусу. Завдяки цифровим сервісам lifecell, що доступні для абонентів як в Україні, так і за кордоном, можна завжди залишатися на зв’язку.

Серед діджитал-портфоліо послуг від lifecell є дуже багато рішень, що дозволяють без проблем користуватися мобільними сервісами, не відвідуючи при цьому магазинів і ТЦ, тобто не виходячи з дому.

«Мобільна мережа та всі сервіси lifecell цілковито готові до пікового навантаження під час карантину через коронавірус в Україні, ― коментує Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell. ­― Компанія надаватиме якісний зв’язок і мобільний Інтернет в умовах зростання споживання дата-трафіку. Забезпечено безперебійне функціонування всіх сервісів, адже наші абоненти повинні завжди залишатися на зв’язку зі своїми близькими в цей складний час. Також нагадуємо нашим клієнтам про можливість користування продуктами і сервісами компанії дистанційно».

  • Наприклад, за допомогою додатка My lifecell абонент може поповнювати рахунок, керувати підключеними послугами та сервісами як свого, так і інших рахунків сім’ї.
  • Якщо у вас немає можливості наразі поповнити рахунок, то lifecell пропонує замовити «BiP SOS-пакет». За допомогою цієї послуги абонент може телефонувати на будь-які українські номери через месенджер BiP, навіть якщо на його рахунку немає грошей.
  • Якщо вам потрібен новий номер (SIM-картка), lifecell пропонує скористатися послугою віддаленої покупки віртуальної SIM-картки ― eSIM. Після оплати послуги QR-код для встановлення номеру надійде на електронну пошту протягом 1-3 днів.
  • Якщо ваш смартфон не підтримує налаштування eSIM, ви можете придбати «Віртуальний номер BiP» на сайті. Ця послуга дозволяє отримати номер lifecell для користування месенджером BiP, навіть якщо абонент перебуває за кордоном.
  • Для дистанційної роботи та проведення зустрічей, конференц-колів і переговорів lifecell пропонує також скористатися можливостями месенджера BiP, адже він дозволяє здійснювати відеодзвінки 10 людям одночасно.
  • Крім того, на період карантину для Києва може стати у пригоді сервіс Glovo, який з березня цього року доставляє SIM-картки з найближчих магазинів lifecell.
  • Щоб залишатися в курсі останніх новин, lifecell пропонує додаток TV+, за допомогою якого можна переглядати ТБ-канали на смартфоні чи планшеті.

Для абонентів lifecell дзвінки на такі номери не тарифікуються:

  • Міністерство охорони здоров’я України, гаряча лінія: 0-800-505-201;
  • Центр Громадського здоров’я МОЗ України, телефон: +38 (044) 425 43 54;
  • Міністерство закордонних справ України/ MFA of Ukraine, гаряча лінія: +38 (044) 238 16 57; телефони: +38 (044) 238-16-57, +38 (044) 238-18-88;
  • Вебресурс «ДРУГ» Міністерства закордонних справ України (для реєстрації українців, які перебувають у країнах, де зареєстровано випадки інфікування громадян COVID-19), телефон: +38 (044) 238 16 57;
  • 1545 ― Урядовий контактний центр;
  • 1677 ― контакт-центр НСЗУ.

Важливо! Абоненти, які наразі перебувають у зоні дії роумінгу, можуть дзвонити за зазначеними вище номерами без плати за роумінг (окрім 0-800 та коротких номерів).

lifecellукраїнський діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,4 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

You may also like

Leave a reply