У с. Прилбичі Яворівського району, що на Львівщині, відбулось відкриття нових виробничих потужностей ТзОВ «Кормотех» (Kormotech) – найбільшого виробника кормів для домашніх тварин в Україні.

Означені потужності забезпечені сучасним обладнанням від провідних компаній світу, зокрема обладнанням провідної німецької компанії SOMIC, завдяки чому значно розширено пакувальну дільницю. Це дозволить покращити якість пакування продукції відповідно до світових стандартів. Сумарна  ж вартість інвестицій в будівництво лінії склала 460 тис євро.

«У 2003 році ми створили нашу компанію, збудували перший завод з виготовлення сухих кормів. А у 2011 році збудували другий – з виробництва мокрих кормів для котів та собак. На даний момент потужності двох фабрик в сумі складають 16 тисяч тонн вологих кормів та 28 тисяч тонн сухих кормів за рік. До речі, 80% працівників на цьому підприємстві є власниками домашніх тварин. Наш базовий ринок орієнтований на Україну, а це також 80% виготовленої нами продукції, яка присутня у всіх областях. Зараз ми заходимо на ринок Північної та Південної Америки. Плануємо працювати зі США – у нас вже є відповідний дозвіл. Окрім того, ми підписали вигідний контракт з Чилі», – розповів директор підприємства Ростислав Вовк.

Натомість перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський підкреслив: «Сьогодні на Львівщині ще одне підприємство розширило свої виробничі потужності. Продукція, виготовлена на Львівщині, поширює інформацію про область та нашу державу у світі. Це свідчить про те, що в Україні безпечно вести бізнес, що ми відкриті для іноземних та вітчизняних інвесторів. Упродовж цього року ми відкрили або розширили виробничі потужності 15 підприємств, створивши понад 1,5 тисячі робочих місць, зокрема й в агросекторі зберігши  динаміку попереднього року».

Зазначимо, що інвестиції в подальше розширення виробництва в 2018 році складуть тут 2,3 млн. євро. А 2019 році «Кормотех» відкриє виробничі потужності у Латвії. Підприємство експортує продукцію в 19 країн та входить в ТОП-30 аналогічних виробників Європи.

Ігор Галущак

You may also like

Leave a reply