Вже 10 травня у Львові розпочнеться Дитячий форум 2018, а поки що трохи відкриваємо завісу таємниць заходу. Цьогорічна тема Форуму – «8 ключів Буквордсу», в якому за 4 дні пройде понад 1200 розважальних заходів. Подорожуючи тематичними землями, діти повинні знайти 8 ключів. Що ж відкривають ці ключі? Сьогодні розкриваємо всі секрети!

1. Ключ відваги

У «Печері Жахайликів» відвідувачів чекатимуть новинки Дитячого форуму, зустрічі з ілюстраторами, книжкові презентації, видавничий квест та дитячі письменники: Галина Вдовиченко, Татуся Бо, Лариса Денисенко, Таня Стус, Галина Ткачук, Іван Андрусяк, Галина Малик, Володимир Арєнєв, Наталя Марченко, Олег Чаклун та інші.

2. Ключ перевтілення

Ключ заховався у чарівній землі «Задзеркалля». Час перевтілюватися, але не втратити себе у пошуках ключа. Тут на відвідувачів чекатимуть Соломія Чубай та Колискові для Олекси, Павло Табаков та його музична школа, група PALANKA, театр імпровізації «Пан Коцик» та львівська майстерня Щастя.

3. Ключ творчості

Десь на «Галявині єдинорогів» заховався останній із восьми ключів. Лише створюючи чарівні витинанки, оформлюючи сторінки книг, малюючи 3D-листівки можна здобути цей ключ. А ще кожен охочий зможе взяти участь у кулінарному майстер-класі, відтворити еру динозаврів і завітати на Казкотерапію.

4. Ключ енергійності

Наступний ключ шукайте в «Камелоті». Дорога до нього непроста! Спочатку доведеться пройти спортивну зарядку з олімпійцями, потанцювати зі школою ArbuZumbа і пофехтувати разом з клубом «Лемберг». Після цього — вивчити японські бойові мистецтва і пройти майстер-клас з поведінки в екстрених ситуаціях. І ось ключ зовсім близько!

5. Ключ пам’ятливості

Де знаходиться ключ пам’ятливості? Звісно у «Долині драконів»! Але щоб здобути його треба зануритися у світ середньовіччя, написати книгу про Львів, виготовити Королівську грамоту, геральдичний щит, магічний записник та пройти ще цілу низку майстер-класів.

6. Ключ винахідництва

«Галактична імперія» науки та винахідництва також ховає в собі ключ. Щоб забрати його, необхідно стати учасником наукового шоу «ОШОУ», потрапити у віртуальну реальність, пограти роботами, полетіти на планету, побачити зірки та доторкнутися до майбутнього.

7. Ключ людяності

Справжній зоопарк, екологічні майстер-класи, ігри та випробовування для любителів природи – усе це заховається у «Зачарованому лісі». А ще там можна знайти ключ Людяності. Для цього треба навчитися сортувати сміття, приєднатися до скаутського табору пластунів, розібратися з картами світу, дізнатися про рідкісні види рослин і тварин, а також відвідати «Міністерство кліматичної магії».

8. Ключ кмітливості

«Ігросфера» – це тематичний простір, де чотири дні відбуватимуться ігрові змагання. Мабуть найпростіше здобути ключ саме тут, адже що може бути веселіше для дітей, ніж ігри. Серед цікавинок будуть турніри з призами від видавців та організаторів таких хітів як: «Суперфермер», «Туманний острів», «Морський бій», «Мемка-мімка», «Емікс: гра в емоції», «Доктор Еврика»,  «Ботобатл», «НесміЯка».

Але це ще не все! У Королівстві Буквордс існує безліч таємниць. Завітайте і розгадайте їх всіх у львівському Палаці мистецтв 10-13 травня на Дитячому форумі 2018.

Квитки можна придбати на сайті bookforum.ua

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply